PARTNEŘI

ZdravýVodík.cz

www.zdravyvodik.cz - Prodej vodíkových výrobníků nejvyšší kvality pro Vaše zdraví. Naše výrobníky dokáží napodobit kvalitu vody která pramení ve Francouzských Lurdech.

minipekarny.cz

www.minipekarny.cz - Kurzy vaření a pečení chleba 2. a 3. generace, kurzy léčení vodou, čínské medicíny a orientální diagnostiky. Výroba a prodej kuchyňských přístrojů výhradně z přírodních materiálů: nerezové pekárničky na chleba a kvásek. Pekárničky s nízkoteplotním vařením a pečením. Programovatelné keramické kontaktní grily. Výroba kokos-kaučukových matrací a bio bavlněných lůžkovin pro zdravou domácnost.

Pekárna Dvorník

Pekárna Dvorník - Jedná se o rodinné pekařství, které se zaměřuje na bezlepkové a veganské pečivo. Ke slazení se výhradně využívají přírodní cukry (Xylitol - březový cukr, Stévie...).

melsi.cz

www.melsi.cz - Český ruční mlýnek a vločkovač Melsi.cz drtí, mele a vločkuje obiloviny, luštěniny, olejnatá semena, ořechy, koření, bylinky, atd. Pouze u čerstvě namletých surovin poznáte výjimečnost chutí a kvalit semen, které jsou plné minerálů, vitamínů a enzymů. Jde o ekologický produkt pro uvědomělé vaření a zdravý životní styl.

dobrezrno.cz

www.dobrezrno.cz - Prodává zboží bez obalu a nabízí nekonvenční sortiment respektující udržitelnost přírodních zdrojů jako jsou kvalitní farmářské a bio potraviny, kosmetika a drogerie.

dobrezrno.cz

www.vitajuwel.cz - Voda je klíčem k našemu životu, tvoří 65-70% našeho těla. Každý pramen má unikátní složení podle kamenů a podloží, kterými prochází. VitaJuwel využívá vibrační sílu polodrahokamů a drahokamů k vitalizaci vody v karafě nebo lahvi. Různé druhy drahokamových směsí nabízejí léčbu, radost nebo detoxikaci. Rádi vám pomůžeme vybrat.