Partneři

Royal Water -Jedná se o ionizovanou přírodní vodu s vysokým zásaditým pH, která pramení v čisté a chráněné oblasti Maďarska.

bistRAWveg - jídlo, dezerty a nápoje z čistě rostlinných celistvých surovin nabité živinami, enzymy a energií. Bez lepku, laktózy, rafinovaného cukru a škodlivých aditiv. Pochutnat si lze i na zdravém jídle.

leciva-strava.cz jsou superpotraviny, které Vám zajistí naprostou odolnost proti nemocem anebo mohou vyléčit z nemocí - jednak mixované zelené listy ochucené ovocem půl litru denně a jednak destilovaná voda z destilátoru - informace, jak zrealizovat zdraví těla, včetně zubů. Takto se můžete zbavit jak nemocí a léků, tak lékařů a léčitelů.

Pekárna Dvorník - Jedná se o rodinné pekařství, které se zaměřuje na bezlepkové a veganské pečivo. Ke slazení se výhradně využívají přírodní cukry (Xylitol - březový cukr, Stévie...).

SOULAD je duše, tělo a příroda. Vyrábíme bio organické oblečení, bosou barefoot obuv a šetrné zerowaste doplňky s dárky pro celou rodinu i domácí mazlíčky s nejlepšími možnými vlastnostmi – lokálně z přírodních materiálů v bio kvalitě. Pořádáme soběsta(te)čné semináře ladící ty největší základy zdraví, včetně lekcí přirozeného pohybu, chodidla, chůze a běhu pro každého, individuálně i skupinově, v přírodě, po firmách i u Vás doma. S láskou a pokorou ke všemu a všem.

Radovan Dokoupil © 2019 CZECH DO MU