Strava

RAW STRAVA - ŽIVÁ POTRAVA

Raw neboli syrová strava se vyznačuje tím, že veškeré suroviny použité na její přípravu by neměli během zpracování překročit teplotu 42 °C. Jedině tak se dají v potravě zachovat všechny důležité živiny a enzymy, které se naopak tepelnou úpravou ničí. Jakmile svou potravu uvaříme, stává se pak mrtvou, což znamená, že již neobsahuje žádné, nebo jen malé stopy enzymů a živin. Takové jídlo pak působí velmi negativně na náš imunitní systém. Raw má oproti tomu však velmi blahodárný vliv na naše zdraví a dá se považovat za vrchol všech typů stravování.

Pokud člověk zcela přejde na raw stravu, jeho organismus se začne čistit. Daná osoba se pak stává vitálnější, vnímavější a získává z potravy více energie. Brzy se obnovují také chuťové buňky, které se následkem vařené, a často přesolené, kořeněné nebo příliš sladké potravy, zničily. V dnešní uspěchané době plné rychlých občerstvení, jídelen, bufetů a podobně není jednoduché najít zdravý způsob stravování. Mějte ale na paměti, že dokonale čistá voda a správná potrava mají zásadní vliv na vaše zdraví a vitalitu.


Strava, kterou jsme se pro vás rozhodli přidat, je raw strava z domácí kuchyně, při jejíž výrobě používáme pouze naši přírodní SV, veganské suroviny v BIO kvalitě a samozřejmě zachováváme teplotu do 42 °C.

Rovněž se zaměřujeme převážně na sezónní potraviny. Množství výrobků bude vždy omezené, protože víme, že do raw se přenáší také energie člověka, který je vytváří, a proto pouze v omezeném množství jsme schopni zachovat produkt v nejvyšší kvalitě.

Jídlo pro Vás připravuje Rozárka a rozvoz, objednávky zajišťuje Radek.

Naše výrobky

Raw maková roláda z domácího medu

1) RAW MAKOVÁ ROLÁDA Z DOMÁCÍHO MEDU

Hmotnost: 80 g (případná odchylka +-5 %)

Složení: zlatý len, kokos, datle medjoul, med, mák, skořice Bez lepku, laktózy, sóji, cukru, mouky, vajec, GMO, konzervantů a barviv. Spotřeba je do 5 dnů od zakoupení výrobku. Skladujte v lednici.

2) RAW VEGAN ŠTRÚDL Z DOMÁCÍCH BIO JABLEK

Hmotnost: 140 g (případná odchylka +-5 %)

Složení: zlatý len, kokos, datle medjoul, jablka, skořice, raw a bio agáve sirup. Bez lepku, laktózy, sóji, cukru, mouky, vajec, GMO, konzervantů a barviv. Spotřeba je do 4 dnů od zakoupení výrobku. Skladujte v lednici.

Raw vegan štrůdl z domácích bio jablek
Raw tiramisu kalíšek z domácích raw bio vlašských očechů

3) RAW TIRAMISU KALÍŠEK Z DOMÁCÍCH RAW BIO VLAŠŠKÝCH OŘECHŮ 

Hmotnost: 70 g (případná odchylka +-5 %)

Složení: raw a bio vlašské ořechy, datle medjoul, raw kakao, guarana, raw kakaové máslo, kešu, káva, med, banán. Bez lepku, laktózy, sóji, cukru, mouky, vajec, GMO, konzervantů a barviv. Spotřeba je do 4 dnů od zakoupení výrobku. Skladujte v lednici.

4) RAW VEGAN RAFAELO 

Hmotnost: 20 g/ks

Složení: kokos, kešu, raw a bio agáve sirup. Bez lepku, laktózy, sóji, cukru, mouky, vajec, GMO, konzervantů a barviv. Spotřeba je do 20 dnů od zakoupení výrobku. Skladujte v lednici.

Raw vegan krekry z domácí zeleniny

5) RAW VEGAN KREKRY Z DOMÁCÍ ZELENINY 

Hmotnost: 50 g/balíček

Složení: zlatý len, hnědý len, slunečnice, mandle, mrkev, petržel, kari, himalájská sůl, slunečnicový olej. Bez lepku, laktózy, sóji, cukru, mouky, vajec, GMO, konzervantů a barviv. Spotřeba je do 3 měsíců od zakoupení výrobku. Skladujte v lednici.

Radovan Dokoupil © 2019 CZECH DO MU